Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
TP-Link MC200CM konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC) MultiMode 550m

TP-Link MC200CM konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC) MultiMode 550m

143,00 zł
/ szt. brutto
Dostępny
Dostępny
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz.

Kup teraz, zapłać później - 4 kroki

Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPoPayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdż swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
Darmowa dostawa do paczkomatuWięcej informacji
Smile - dostawy ze sklepów internetowych przy zamówieniu od 40,00 zł są za darmo.

Kupujesz i dostawę masz gratis!

dostawy ze sklepów internetowych przy zamówieniu za 40,00 zł są za darmo.
Darmowa dostawa obejmuje dostarczenie przesyłki do paczkomatu

Opis produktu

Marka
Kod produktu
MC200CM
Protokół sieciowy i typ złącza 1
GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45
Wysokość
27.000 mm
Protokół sieciowy i typ złącza 2
GigabitEthernet 1000BaseSX - SC
Szerokość
94.500 mm
Typ okablowania
światłowód wielomodowy 50/125 (OM2)
światłowód wielomodowy 62.5/125 (OM1)
Długość
73.000 mm
Dodatkowe informacje
550m (50/125)
220m (62.5/125)
Rękojmia 60 miesięcy
Rękojmia 60 miesięcy
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel